درباره ما

مجوز های اخذ شده توسط وب سایت ویرا چاپ

برای نمایش هر یک از مجوز ها روی آنها کلیک کنید.

logo-samandehi

درباره گروه ویرا چاپ

مجموعه گروه ویرا چاپ یک شرکت آنلاین خدمات چاپی در کشور می باشد که آماده ارائه متنوع ترین خدمات چاپی در کشور را با کیفیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن به مشتریان عزیز خود دارد.

مجموعه ویرا چاپ تخصص اصلی خودش را بر حوزه های چاپ افست ، چاپ های دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و مهرسازی متمرکز کرده است. که هر یک از این بخش شامل یکسری زیر مجموعه های مخصوص به خودش می باشد. ما معتقد هستیم که در این عصر پیشرفت تکنولوژی وجود یک شرکت بروز و پیشرفته در حوزه خدمات آنلاین چاپی بیش از هر زمان دیگر ضروری می باشد.

تمام تمرکز ما در مجموعه ما این است که بتوانیم اکثر سفارشات خود را در کوتاهترین زمان ممکن و یا حتی کمتر یک روز چاپ و در اختیار مشتریان گرامی خودش قرار دهد. هدف اصلی ما این است که دقیقا سفارش شما در همان زمان بندی مشخص در اختیار شما قرار بگیرد. ما متعهد هستیم که تمامی توقعات شما را تا حد امکان برآورده کنیم.

بارزترین ویژگی های مجموعه ویرا چاپ

  • کادر مجرب
  • بکارگیری دستگاه های چاپی پیشرفته و بروز
  • ثبت سفارشات بصورت کاملا آنلاین و از طریق وب سایت
  • پاسخ گویی سریع و کارشناسانه
  • تحویل به موقع سفارشات
  • تنوع بالای محصولات چاپی در اکثر حوزه های چاپی

تمام سعی ما بر این است لبخند رضایت از خدمات چاپی ما داشته باشید و هر گونه نقص و یا عدم رضایت از سمت شما برای ما یک نکته بسیار ناپسند خواهد بود. ما معتقد هستیم که شما مستحق بهترین محصولات چاپی و خدمات مشتریان خواهید بود.

اگر در هنگام ثبت سفارش و یا بعد از چاپ سفارش خود با مشکل روبرو شدید می توانید از کانال های ارتباطی با ما در ارتباط باشید و نقطه نظرات خودتان را به ما منتقل کنید.

ما سعی کرده ایم با بهره مندی از ظرفیت های مختلف شرکت هایی که در حوزه ارسال مرسولات به سرتاسر ایران ارائه خدمت می کنند نهایت همکاری را انجام دهیم که بتوانیم بهترین امکانات و پایین ترین هزینه ها در خصوص ارسال سفارشات در سرتاسر کشور برای شما مشتریان گرامی فراهم کنیم.

هیئت مدیره و کلیه اعضاء گروه ویرا چاپ تمام تلاش خود را می کنند که بتوانند بالاترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و کمترین زمان تحویل اکثر خدمات چاپی را در اختیار شما بزرگوران قرار بدهد. 

در انتها از حسن انتخاب شما در جهت همکاری و اعتماد شما مشتریان و همراهان همیشگی ویرا چاپ کمال تشکر و قدردانی را داریم و امیدواریم که  ما بتوانیم بهترین خدمات و بالاترین کیفیت در صنعت چاپ را به شما ارائه دهیم.

با تشکر مجموعه تخصصی چاپ و طراحی ویرا چاپ